Lola Quest
Lola Quest 21 Jul 2020
5

RUH SETE BASLAYALIM CIK ARTIK ULEYN//SIGINAK2

6,519 Görüntülenme

⁣⁣⁣https://www.twitch.tv/lolaquestt TWITCH KANALIM--KITLE
https://siginak2.com/site/index OYNADIGIM SERVER ADRESI
https://www.instagram.com/lolaquest1/ INSTAGRAMIM
İŞBİRLİĞİ VE SPONSORLUK İÇİN-İNSTAGRAM ADRESIMDEN ULASABILIRSINIZ BANA... YADA WP UZERINDEN
WP: 552 625 24 52

Daha fazla göster
2 Yorumlar sort Göre sırala

thejusticeman61
thejusticeman61 14 gün önce

Kesinlikle bu arkadaşın çektiği serverlarları önermiyorum. Sadece sponsorlukla reklam yapıyor ve çektiği sponsorlu içerik de açıkçası çok yapmacık.. Anlaşma bittikten sponsorluk veren kişilere küfür edip bununla birlikte serverları kötülüyor. Üstteki serverda sürekli sunucu çökme problemi ve oyun içi eksik çok işlev var. Eminim yeni reklam alınca onu da kötülemeye başlayacak. Şahsen ben yayınında 50 liralık çekiliş kazandım atmamakla kalmayıp üzerine küfür etmediği kaldı. Kendisine bir haksızlık yapılınca başkalarını tehdit ediyor, çıkarına ulaştıktan sonra da kötülemeye başlıyor. Sponsorluk veren arkadaşlara da bu şahsiyeti şiddetle önermiyorum!

LoLaQuest İfşa yazıp google'da aratın zaten bütün detaylar orada yer alıyor.

   2    0
Lola Quest
Lola Quest 14 gün önce

ee yenı serverden ıs teklıfı aldım ıse yaramıyor dımı yaptıgın devam edebılırsın bende ugrasmaktan sıkıldım zaten ARAKDASLAR HERKES GORSUN BURAYI ARKADASIN ATTTIGI VIDEOLARI IZLEYIN BEN DOLANDIRICIYIM!!!!Rahatlaman dileği ile iyi geceler.

   1    2
thejusticeman61
thejusticeman61 14 gün önce

Silerek zaten bir işe yaramadığını biliyorsun tabi uğraşmaktan sıkılacaksın prim için canlı yayında gavatlık yapıp işini iyi yapan kişilere sallayan üç kağıtcı seni :) İstediğin serverdan teklif al seni izleyenlerin çoğu özürlü gibi davrandığından izliyor. Yeni gelenler de prim içeren başlıklardan ve özürlü varmış burada diye geliyor. 5 lira için köpek dışkısı yiyip kafandan aşağı kola döken boş insansın sen. Bugün para için amuda kalkıp şaklabanlık yaparım diyordun :D En fazla izlenen klipleri de çekiliş klipleri çekiliş yapıp ödüllerini vermediğini klipler tam bir dalaverici bunu da sileceksin ama ss alıyorum el salla sonraki videoya ekleyeceğim :) https://prnt.sc/tm9kyf - https://prnt.sc/tm9lbn para için kendinizi pazarlamaya devamkeeee

   1    0
muratbirgili
muratbirgili 14 gün önce

reis biz antik yaptık sen nerde kaldın bee :D devam devam .

   0    0
Emre6
Emre6 14 gün önce

oglum adam stok yapmıştır öyle düşün bide.

   0    0
Daha fazla göster

© 2020 Metin2TV. Her hakkı saklıdır